Доска объявлений KEY

Объявления Украины www.keycomm.kh.ua

Щоб стати представником AVON необхідно:

  • заповнити анкету;
  • пройти безкоштовну реєстрацію;
  • зробити першу покупку за цінами вказаними в каталогу;
  • отримати знижку до 30% на ваше перше замовлення;
  • пропонувати продукцію та отримувати прибуток від продажу.

Спочатку після реєстрації Ейвон вам допомагатиме координатор, надаватиме весь необхідний матеріал для навчання та відповідатиме на всі ваші запитання.  Для зв'язку з ним  можна використовувати skype, електронну пошту, телефон, соціальні мережі.

Бути представником компанії вигідно. Адже ви зможете замовляти улюблену косметику зі знижкою, брати участь в розіграшах, розпродажу та першою пробувати всі новинки продукції.

Реєструючись в AVON ви нічого не втрачаєте, а тільки отримуєте нові навички, якісну косметику та можливість отримувати додатковий гідний заробіток.  Пройти реєстрацію AVON та стати представником компанії, може будь-хто у віці від 18 років. Така робота може стати початком кар'єри для візажиста чи стиліста.  Отримуючи базові знання, які надає компанія та невелика практика допоможуть освоїти нову професію.  Головне – це ваше бажання та завзятість.  Ваш успіх - в ваших руках!

 

Після того, як ви пройшли реєстрацію AVON та стали представником компанії, важливо не зупинятися на цьому етапі, а продовжувати далі свій шлях по кар'єрних сходах. Тому, що  ставши координатором ваш дохід може збільшитися в декілька разів, а інтерес до роботи буде тільки збільшуватися.

Підводячи підсумок та відповідаючи на запитання, як стати представником AVON через інтернет, самостійно побудувати кар'єру та отримувати гідний заробіток, можна сміливо сказати, що перешкод для цього немає!  Залишається тільки поставити перед собою мету та почати діяти вже зараз!

 

http://ukraine-avon.com.ua/index.php/registracia-avon

 

Доска объявлений Украина (Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Одесса, Полтава, Сумы, Житомир, Львов, Луцк, Черновцы, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Херсон, Николаев, Мариуполь, Хмельницкий, Ивано-Франковск, Ужгород).