Доска объявлений KEY

Объявления Украины www.keycomm.kh.ua

Коли виникає необхідність придбати щось якісне та надійне, частіш за все, бажаєш мати справу напряму з виробником, бо у співпраці з ним легше контролювати відповідність результату замовлення з його вимогами.

Stend osvita як раз відноситься до таких компаній. Ми є безпосередньо виробником стендів родом  з України «stend in UA». Власноруч реалізуючи стенди ми повністю контролюємо їх якість на кожному етапі їх виготовлення від самої ідеї чи замовлення, до передачі товару у руки замовника.

Наш головний актив будується на чотирьох головних складових: досвідчені майстри з виробництва, креативна команда дизайнерів-професіоналів, висококваліфікований менеджерський відділ, розгорнута дилерська мережа.

Завдяки цим активам ми маємо величезний досвід, існуємо на ринку більше 10-ти років. За  цей час ми виконали більше 8 тисяч замовлень. Оформили інтер’єри приблизно 4000 приміщень. Розробили неймовірний асортимент товарів, який користується попитом й до тепер.

Співпраця з нами можлива з будь-якого міста України за допомогою кількох найрозвинутіших кур’єрських мереж на ваш вибір. Так, завдяки Новій та Укрпошті з нами працює уся країна, стендів відправка відбувається безкоштовно при замовленні від 2000 грн.

Звертайтесь до нас, будемо раді співпрацювати!

Контактні номери для зворотнього зв’язку: 068-994-98-39, 095-755-36-05, 093-414-90-10, (057) 781-42-20

http://stend-osvita.com/index.php?option=com_content&view=article&id=54&Itemid=92

Стоматологическая клиника в Харькове "TheZub"

TheZub – клиника современной стоматологии в Харькове, которая заботится о своих пациентах.
Наши потенциальные клиенты получают уверенность в завтрашнем дне, так как их здоровье находится в руках профессионалов нашей клиники. чистка зубов, пломбирование,   реставрация, детский стоматолог, отбеливание зубов    

Звоните: +38050-999-00-20
==========================
 

 

 

Доска объявлений Украина (Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Одесса, Полтава, Сумы, Житомир, Львов, Луцк, Черновцы, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Херсон, Николаев, Мариуполь, Хмельницкий, Ивано-Франковск, Ужгород).