Доска объявлений KEY

Объявления Украины www.keycomm.kh.ua

Компанія stend-osvita пропонує інформаційні стенди для навчальних закладів зі спіненого пластику ПВХ 3мм, ПВХ 4мм німецької якості. У нас Ви можете придбати інформаційні стенди для презентації інформації  у приміщення і на вулицю, настінні стенди, настільні та стенди на ніжках.

Можливі різні варіанти оформлення інформаційного стенду.  Так, ми виготовляємо  стенди з надрукованою інформацією, стенди з кишенями різного формату, стенди  з корковою дошкою, стенди з клік-системою,  комбіновані інформаційні стенди.

За Вашим бажанням ми з легкістю розмістимо інформацію про Ваш навчальний заклад, його історію та досягнення, вчителів, учнів і т.д.  Можете бути впевнені, якщо Ви замовите стенд саме у нас, Ви отримаєте високоякісні стенди з яскравими та насиченими кольорами.

Особливо поширено користуються попитом стенди з кишенями з прозорого пластику, які є дуже зручними для розміщення змінної інформації. Формат та кількість кишень  можна коректувати індивідуально.  Ціна залежить тільки від розміру інформаційного  стенду.

Подробнее...

Коли виникає необхідність придбати щось якісне та надійне, частіш за все, бажаєш мати справу напряму з виробником, бо у співпраці з ним легше контролювати відповідність результату замовлення з його вимогами.

Stend osvita як раз відноситься до таких компаній. Ми є безпосередньо виробником стендів родом  з України «stend in UA». Власноруч реалізуючи стенди ми повністю контролюємо їх якість на кожному етапі їх виготовлення від самої ідеї чи замовлення, до передачі товару у руки замовника.

Наш головний актив будується на чотирьох головних складових: досвідчені майстри з виробництва, креативна команда дизайнерів-професіоналів, висококваліфікований менеджерський відділ, розгорнута дилерська мережа.

Подробнее...

Горящие туры в Египет от Тур Харьков.
Отели 5 звезд - от 300$
Отели 4 звезды - от 200$
Спешите!!!!
Заходите к нам на сайт
http://tour.kharkov.ua/
смотрите актуальные предложения. Подпишитесь на рассылку!!
Будьте всегда в курсе горящих путевок!!!
С нами выгодно путешествовать!

 Разрабатываем дизайн сайта - по вашим рекомендациям. Наполняем сайт - по вашим материалам.

Выгружаем сайт в интернет. Оптимизируем под поисковые системы.

Регистрируем в поисковых системах. Устанавливаем счетчики.

АКЦИЯ - сайт по ключ за 2600 грн.

wediz.com

Создание, разработка сайта:

  • Это полноценный сайт предоставляющий основную информацию о вашей компании, товарах и услугах, контактные данные.
  • Сроки разработки 7-15 дней.
  • Официальный Договор.
  • Оплата 50%. После создания сайта остальная сумма.
  • Несколько вариантов уникального дизайна

Подробнее...

Ув. гости нашего портала, предлагаем вам не только бесплатное размещение объявлений, но платное приоритетное размещение в верхней части сайта на всех страницах.

Стоимость 1 месяца размещения в верхней части сайта 50 грн. ( с ссылкой, картинкой и описанием).

Ваша реклама на слайд шоу справа 1 месяц - 100 грн.

по вопросу сотрудничества пишите на почту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Доски объявлений

Реклама

 

Создание сайта!

Цена от 3000 грн.

Заказать

Стоматологическая клиника в Харькове "TheZub"

TheZub – клиника современной стоматологии в Харькове, которая заботится о своих пациентах.
Наши потенциальные клиенты получают уверенность в завтрашнем дне, так как их здоровье находится в руках профессионалов нашей клиники. чистка зубов, пломбирование,   реставрация, детский стоматолог, отбеливание зубов    

Звоните: +38050-999-00-20
==========================
 

 

 

Доска объявлений Украина (Киев, Харьков, Днепропетровск, Запорожье, Одесса, Полтава, Сумы, Житомир, Львов, Луцк, Черновцы, Черкассы, Кировоград, Чернигов, Винница, Херсон, Николаев, Мариуполь, Хмельницкий, Ивано-Франковск, Ужгород).